E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přijetí do klanu.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Van.Selen




Počet příspěvků : 2
Datum založení účtu : 27. 09. 12

Přijetí do klanu. Empty
PříspěvekPředmět: Poděkování   Přijetí do klanu. I_icon_minitime01.10.12 8:20

Chtěl bych ještě jednou poděkovat. Děkuji a přeji hodně slávy a úspěchů.
S pozdravem H.H.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Přijetí do klanu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijetí do klanu.   Přijetí do klanu. I_icon_minitime01.10.12 5:45

Van.Selen napsal:
Dobrý den,
Chtěl bych se k Vám přidat do klanu. Protože u mě máte ten největší obdiv ze všech klanu z Čech. Jste něco víc něž klan máte dobrý kolektiv a umíte se k sobě chovat, né jako v ostatních klanech si nadávají a jsou tam malí děcka. Chtěl bych být jeden z vás. Můj nick je Van.Selen Smile Ale bohužel ještě nesplňuji vaši věkovou hranici. Zatím je mi 16 ale v listopadu mi bude 17. Respektoval bych všechny od vás z klanu, to co by jste řekli by platilo! Smile Cross Fire hraji přes rok a půl ,skoro každý den. Před tím jsem byl přes rok v G.D.I. Je mi 16 jmenuji se Horst Hasenöhrl a bydlím v Rejštejně (je to prdel světa Very Happy). Záliby jsou Cross Fire,SNB,freeski a HASIČI. Smile Ale je to na vás pokud mě přijmete, máte daný podmínky! Kterých se držíte. Smile Pozval mě hráč Anti s možností udělení vyjímky. Předen Děkuji za odpověď.
S pozdravem Horst H.


Takže odpovídám na žádost ,bohužel nesplňuješ věkovou kategorii tak musíš ještě chvíli počkat :Jinak přihlášku máš pěkně napsanou a co jsi napsal tak tomu věřím tak se ti omlouvám za nepřijetí .
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Přijetí do klanu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijetí do klanu.   Přijetí do klanu. I_icon_minitime27.09.12 16:33

Určitě to proberu s vedením klanu a dám ti vědět .Takže chvíli vydrž
Návrat nahoru Goto down
Van.Selen




Počet příspěvků : 2
Datum založení účtu : 27. 09. 12

Přijetí do klanu. Empty
PříspěvekPředmět: Přijetí do klanu.   Přijetí do klanu. I_icon_minitime27.09.12 10:10

Dobrý den,
Chtěl bych se k Vám přidat do klanu. Protože u mě máte ten největší obdiv ze všech klanu z Čech. Jste něco víc něž klan máte dobrý kolektiv a umíte se k sobě chovat, né jako v ostatních klanech si nadávají a jsou tam malí děcka. Chtěl bych být jeden z vás. Můj nick je Van.Selen Smile Ale bohužel ještě nesplňuji vaši věkovou hranici. Zatím je mi 16 ale v listopadu mi bude 17. Respektoval bych všechny od vás z klanu, to co by jste řekli by platilo! Smile Cross Fire hraji přes rok a půl ,skoro každý den. Před tím jsem byl přes rok v G.D.I. Je mi 16 jmenuji se Horst Hasenöhrl a bydlím v Rejštejně (je to prdel světa Very Happy). Záliby jsou Cross Fire,SNB,freeski a HASIČI. Smile Ale je to na vás pokud mě přijmete, máte daný podmínky! Kterých se držíte. Smile Pozval mě hráč Anti s možností udělení vyjímky. Předen Děkuji za odpověď.
S pozdravem Horst H.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přijetí do klanu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijetí do klanu.   Přijetí do klanu. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přijetí do klanu.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přijetí do klanu
» Přijetí do klanu.
» chat pro turnaj
» žádosti o vstup do klanu
» Podmínky pro vstup do klanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Veřejný pokec :: žádasti o vstup do klanu-
Přejdi na: