E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 chat pro turnaj

Goto down 
+16
Nosíčci
OnklKárl
Rush
Tino
ivankaNT
Benk
crouzl
[Corp]StoMp
peky
rybiz
darrieen
KmochiCZ
ChrisCoast
Bodyny
Mida CZ
ramp
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime08.01.12 8:36

Zde můžete okomentovávat odehrané zápasy
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime08.01.12 9:04

Co ten výběr zbraní, kdo to sestavoval?
Kde je můj scarlite???
M4A1 custom být nemůže???
To si děláte srandu (PRDEL) ?
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime08.01.12 10:02

nn já taky nejdu s minimi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Guny   chat pro turnaj  I_icon_minitime08.01.12 16:30

No z toho výběru mám pouze AWM a M16..Supr:-(
Návrat nahoru Goto down
ChrisCoast




Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 27. 05. 11

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 2:58

Prej kde jse scar a m4 custom no twl.... Very Happy

Ale jako kde je tar?
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 3:20

Co to je za nesmysl? Ve hře jsou k mání různé zbraně, vybrat z nich 10 a hotovo?
To memyslíte vážně. Zbraně se kterými nehraju jsem prodal, ať se jedná o pistole, samopaly.
Nebudu hrát s M16 a M700 ( jediné ze seznamu které vlastním) proti zbraním které někdo určil.
Říkám na rovinu, že na turnaj za takových podmínek ...... Místo teček ať si každý domyslí slovo které mám na mysli.
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 6:38

reklo se esl pravidla... holt zadne zp a blackmarket zbrane...

kapitola 3.4
http://www.esl.eu/eu/crossfire/sd/2on2/ladder/rules
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 6:50

Říkal jsem to hned a taky proto jsem do turnaje nešel i když hraju pouse se SASem a m4a1.
První turnaj byla prdel a taky jsme se u toho všichni bavili. Zakazané byly pouze m12cky.
Proč když jste zrušili ZP výhru jste nevzaly Nosovi ten turnaj a neudělali to podle Rampovo pravidel?
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 7:07

Mida CZ napsal:
Co to je za nesmysl? Ve hře jsou k mání různé zbraně, vybrat z nich 10 a hotovo?

hmm a jak koukam na Bodyho zbrane tak ten muze pouzit jen awm m700 nebo m16, vy dva jste se sesli teda v paru :-)
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 7:08

darrieen napsal:
Říkal jsem to hned a taky proto jsem do turnaje nešel i když hraju pouse se SASem a m4a1.

Ale ja do toho jdu jen s legraci, samo, ze chci vyhral, ale prohra mi zily trhat rozhodne nebude...
Návrat nahoru Goto down
rybiz
Členové
Členové



Počet příspěvků : 239
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 29
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 7:28

OMG! Turnaj ještě pořádně nezačal a už jsou problémy!!! Když už se přihlásím do turnaje tak snad si o něm něco přečtu a né že když už je to rozlosovaný tak se kouknu na povolené zbraně a pak se na turnaj vyseru!M16 byl nápad od rampa ale kolik lidí si stěžovalo že jí má rozbitou za 10000gp,protože když začínali tak šetřili na lepší zbraň a kvůli tomu tu m16 neopravovali.To že míďo prodáš zbraně které nepoužíváš je stejná píčovina jako když je prodáva darien aby měl gpčka do black marketu.Jaký to má smysl prodávat zbraně pokud nepotřebuju nutně gp na koupi zbraně nebo podobně.Nebo zbraň ve storage nějak překáží k dalšímu hraní?Asi takhle!Přihlásil jsi se do turnaje a pokud na něj sereš tak okamžite najdi nějakýho náhradníka za tebe nebo se turnaj ruší.V Umbrelle jsou z 95% dospěláci a nejste schopni odehrát turnaj.

Turnaj nebyl povinný a vy jste do něj šli dobrovolně!!!Jestli jste si nepřečetli pravidla před podáním přihlášky, je to vaše chyba. Tak tu teď nebrečte jako malé děti!!!
Návrat nahoru Goto down
ChrisCoast




Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 27. 05. 11

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 7:32

[Corp]rybiz napsal:
OMG! Turnaj ještě pořádně nezačal a už jsou problémy!!! Když už se přihlásím do turnaje tak snad si o něm něco přečtu a né že když už je to rozlosovaný tak se kouknu na povolené zbraně a pak se na turnaj vyseru!M16 byl nápad od rampa ale kolik lidí si stěžovalo že jí má rozbitou za 10000gp,protože když začínali tak šetřili na lepší zbraň a kvůli tomu tu m16 neopravovali.To že míďo prodáš zbraně které nepoužíváš je stejná píčovina jako když je prodáva darien aby měl gpčka do black marketu.Jaký to má smysl prodávat zbraně pokud nepotřebuju nutně gp na koupi zbraně nebo podobně.Nebo zbraň ve storage nějak překáží k dalšímu hraní?Asi takhle!Přihlásil jsi se do turnaje a pokud na něj sereš tak okamžite najdi nějakýho náhradníka za tebe nebo se turnaj ruší.V Umbrelle jsou z 95% dospěláci a nejste schopni odehrát turnaj.
F11 for vote rybit president? ne asi plne souhlasim....
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 7:56

jsem u rybize, protože dělám segře PC tak mě to přečetl . Co to je ??? Jeden ubrečenej Míďa a jeden urejpanej Daro ,jdete se někam ....... a to nechci být sprostej !! Za prvé turnaj jsem navrhl já a to o svátcích jako leader a chtěl jsem dát vítězi 10000zp a někomu ze zůčastěných taky aby jste furt neříkali,že vám nic nedám k vánocům ,ale v tuto chvíli to bylo pro mě hodně penez tak se nabídl Nosík s Lezzem že to zatáhnou,ale s tím že budou ESL zbraně a já souhlasil ,žádnej problém v tom nevidím. Napsalo se to na web !!!!!!!!,přihlásili se hráči,udělalo rozlosování,udělala tabulka!!!! A už je to tady takže hned se ozval Míďa jako vždy ,ještě zapomněl napsat že to nemohl najít,ale když chce plakat tak mu to jde a Daro od začátku nechtěl jít tak rejpe . Takže pánové fake .Přemešlím ,že odejdu s klanu protože co se děje ?? Někdo se snaží něco udělat --- špatně ,někdo nědalá nic keci !!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 8:36

No tak neblazni... ufnukankum dame kapesnik a ostatnim poslem ve hre kulku... za vic starosti nam to nestoji..
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 8:50

Rampe to není o rejpáníVery Happy 10 minut zpět jsem je schladil tím že zp za výhru nejsou když psali klanově že si výhru vykempí a strašně se tomu divili:D
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 11:31

Rampe, tohle nechápu.
Vážím si toho, že si vymyslel něco, co tu ještě nebylo. jeto super nápad. Já ten turnaj chci hrát z důvodu, že to bude změna a bude prdel. Rozdáme si to mezi sebou, bude to férové a užijem si srandu. O výhru mě v žádném případě nejde, nemusím mít něco slíbeno a něco získat.




Ale snaž se taky pochopit mě, co jsem tím chtěl říci. Každý z nás do té hry vráží prachy, mám nakoupeny nebo vylosovány zbraně, se kterými se mi hraje dobře, to dělá každý. ostatních se člověk zbaví, investice do jiných věcí. To je jako když za celý život budeš mít 10 aut a každé si necháš.
Nečetl jsem každý komentář, v tom máš pravdu.
Já nenapsal že na něj seru, proto jsem udělal tečky, to co jste si pod tím představili, za to já nemohu.
Jde taky o to, že se zbraněma se kterýma budu hrát, nebudu tak dobrý a bude to znát. Prostě to nechci někomu zkazit jen proto, že nebudu mít s čím střílet. Klidně si vezmu M16, půjdu bez pistole, budu mít jedinej bag.

A ještě jedna věc mě mrzí, vždy jsem za tebou stál, ať už byl jakýkoli problém, nikdy jsem proti tobě neřekl křivého slova.
Ve finále napíšeš, že bys odešel z klanu. Mám poslední dobou fůru starostí, musím je řešit, není to příjemné. tak pochop, že každý den není slunečko a super, ale i zataženo a na hovno. Rybízi,právě proto že jsem dospělý, mám starosti,ne jak mladej, kterej chodí do školy, ve 14. hod hodí tašku do kouta a sedí do večera u PC.
Z turnaje neleavnu, to bych neudělal.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 11:42

Jo a Mido asi neumis cist bylo to napsany od zacatku jak to bude i na TS se to rikalo a ze se nevyznas na forum ??? po jednom roce provozu ??? Very Happy Very Happy a ze ti nevyhovujou guny esl Very Happy Very Happy Very Happy .vis co bez si na duchy a bodynymu se omluv frajere !!!! Ja koncim s turnajem .S takovou to hrat nebudu .Myslel jsem ze to bude pro zabavu a ne hned vase vymysli , ja muzu hrat se vsim mimo noze a taky umim jen ze sprejem ,ale jen z nozem s toho bych nemel vubec nic .A ty hned mapa na duchy ,zbrane ktere mam ja . (neni egypt ,neni sprej je S/D mapa Very Happy !!!Tak ti nevim co si o tom mam myslet ? Ja muzu skoncit posledni a smal bych se tomu ,ale ted placu jaky jste !!!! Na forum chodi tretina lidi a dalsi me pise at poslu odkaz a zbytek ani nevi co je to forum
a pak kdyz jsou zmeny v klanu co je to kdo je to apod. Vyborny ,dospeli lidi !!! napsal jsem na foru at se vyjadrite vuci klanovemu srazu,udelal jsem topic a zase nic !!! Jestli chcete novyho leadra rad to predam !!! Parta dospelych lidi a nedokaze delat urcite zasady ,jako jit na forum ,jit na ts apod. Prohlidnout forum otazka 2 min. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne ze nemam cas to chaby promin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 12:16

Na TS chodím pravidelně, kecá se o všem. Kdokoli mohl cokoli říct, naznačit, na TS se neřeklo jediné slovo když jsem tam byl, nikdo nic.


Rampe. je lež, když tvrdíš, že jsem řekl, ať se hraje mapa na duchy. Řekl jsem ti to jinak. Navrhl jsem ti, co to udělat jako komplet CF, dát každý mód. Aby se ukázala komplexnost hráčů, jejich přizpůsobivost. Tedy SaD, TDM, Ghost mode apod. Nic víc jsem neřekl. Byl to jen nápad a návrh. Každý by si našel svůj mód. Já bych byl levej a ty dobrej na TDM, já průměrnej na SaD- Pilot a další lepší, já dobrej na duchách (když by tedy nehrál Ghost proti). Laughing



Co se týká klanového srazu, už několik dní to řeším ze Spartou, ten mluvil s Bodynym. Sparta mi řekl co a jak, o čem se bavili.
Teď to řešíme, snažíme se to nějak vymyslet a dát dohromady. pak bych to sem napsal a můžou se vyjádřit ostatní.

Já jsem takový FRAJER a omluvím se. S tím nemám problém.

BODY- chci se ti omluvit, že jsi dostal k sobě uplakánka, který si stěžuje na výběr zbraní pro turnaj. Nepřečetl jsem si pravidla a nevěděl jsem to. Snad ti to moc nezkazím. BODY PROMIŇ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Atmosféra v klanu   chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 16:46

To nám ten rok 2012 pěkně začíná..Každý z vás má kus pravdy..Rybíz,Míďa i Ramp..Mne osobně ESL zbraně nic neříkají,tak nějak jsem rád že jsem měl to štěstí si vytočit Customku a AKgold a XM8..Jakmile byl zveřejněnej seznam tak jsem na něj mrkl a usoudil jsem že turnaj odehraji s AK47..O pár dní,když už bylo rozlosováno,tak jsem se logl do hry,jen abych mrkl do storage a co nevidím?AK 47 nemám:-(Mám pouze AWM,M16 a Deserta..Kdybych si měl vybrat se kterou zbraníí for ESL bych měl turnaj odehrát,tak M4A1 by byla jasná volba a myslím si že ji zvolí spousta hráčů co ji mají..Svým způsobem bych se chtěl zastat Míďi..Ribízy,ano byly stanoveny pravidla+seznam zbraní,ale co když jsou tu hráči co opravdu mají ve svém arsenálu zbraní opravdu hovno a chcou se turnaje zůčastnit,poněvadž je to ojedinělá akce.Má hrát se zbraní se kterou je levej jak šavle a kazit si požitek ze hry?Ale zárověn stebou rybízi musím souhlasit,pokud byly stanoveny pravidla a nemám chuť hrát s flustačkami co mám ve storage,tak se nemá kdo co přihlašovat,ale zas je tu to velké Umbrelácké srdce-chtíč,zůčastnit se turnaje se všemi a sdílet snimi atmosféru okolo něj..Nejmenší zlo by byl Rampův nápad..M16 for all a ještě bych to udělal zajímavější tím,že jeden z dvojice by musel povině hrát s AWMkem(To má snad každý).A nebo prostě nechat každýho hrát s čím umí..Každopádně od turnaje neodstupuji a jdu do něj naplno,tak jako do vždy..
Rampe,od doby co jsi přebral Umbrellu,tak klan začal skvétat a začlo to tu fungovat.Před tvým příchodem to tu bylo jak v hrobě..Jsi dobrý leadr a jako člen nechci slyšet,že chceš odejít a jestli to tu ještě jednou uvidím,tak ti přísahám,že ti na celé Moravě už nikdy nikdo nenalije výbornou slivovici.. Laughing Exclamation

MÍĎO!!ŽÁDNÝ PROMIŇ!!MY TEN TURNAJ VYHRAJEM!!!DNES A ZÍTRA VE VEČERNÍCH HODINÁCH MUŽEM ODEHRÁT PRVNÍ ZÁPASY,HLASÍ SE PRVNÍ DVOJICE CO CHCE DOSTAT NA PRDEL??

ASTALA S VISTEM!!!
Návrat nahoru Goto down
rybiz
Členové
Členové



Počet příspěvků : 239
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 29
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 19:10

Krásně řečeno Body.Chtěli jsme aby to bylo nějaký vyrovnaný, ikdyž to nejde nikdy.I kdyby se hrálo jen m16/m700 tak je tu ještě ping,fps,sluchátka,myš apod.Teď k míďovi: je fajn že hraješ dál a tvůj nápad na " komplet CF " se mi líbí.Přísťí turnaj by mohl být ten "komplet CF " s úplně vším co hra umožňuje.Mohlo by to být velmi zajímavé.Pro všechny: Další turnaj už neorganizuju! Fórum je k dispozici tak stačí jen napsat a já si s vámi k tomu sednu a udělám vám různé kategorie pro turnaj dle přání.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime09.01.12 23:20

49 členů v klanu !!!!


Takže zas problém ,který nastal se neřeší a vlastně nic se nestalo a je vše v pořádku ,forum je tady pro mě a pro rybíze aby jsme se nenudily !!! Tady nejde jen o ten turnaj tady jde jak se k tomu stavíte,když nebude většina chodit na forum nic se nevyřeší .A že někdo chodí TS pravidelně to je jen dobře a jsem za to rád ,že to tak funguje,ale na TS se nic nevyřeší hned!!! TS je pro hru a pro pokec ,ale nejsou tam vždy všichni,někdo chodí v noci,někdo chodí ráno ,někdo odpoledne !!!Forum je základ !!! Zde se něco navrhne a lidi k tomu daj coment a zbytek se dá dořešit na TS a pak to sem sepsat jako závěr. to je tak složitý?Kdo chodí forum pravidelně nemá problém a ma to za 2min. přečtené .Kdo přijde jednou za čas za delší dobu tak už má v tom bordel a nedostane se k jádru věci a plno věcí mu uteče a výmluvy ,že na to nemá čas je blbost !!!! Jak říkal Kmochi může přijít zprava na e-mail(stačí si to nastavit).Já to mám vyplý abych si nezasíral poštu ,mě stačí otevřít stránku a je to .Nechápu Váš přístup ,FB máte denně otevřený ,skoro každý den hrajete a na ty 2 pomlslné minuty nemáte čas ?? .Denně jste na TS ,ale forum vám nic neříká jen tehdy když je hádka. Takže budete pravidelně chodit na forum protože je to součást klanu a bez něj se nic nevyřeší .Nikomu na TS nebudu posílat odkazy kde jsem co napsal nebo co je nového !!!Řeči ,že mám rodinu ,že mám starosti ? To snad má každý !!! A né jenom napsat Rybízi ty na to máš čas nebo vy mladý,proto se rybíz a já staráme o forum.Ale na přečtení má čas každý !!!!
Cokoli se tady řešilo byly dohady díky Vašemu přístupu a táhlo se to - viz klanové trička ,viz místo setkání .Většině se muselo dávat odkaz na TS
a vysvětlovat kde co je !! Teď to nepíši jen Vám kteří to čtete ,ale je to pro všechny !!!! Jak se toto nezmění nedá se v klanu nic dělat a každý může hrát za sebe bez klanu a vyjde to na stejno.Vy co sem chodíte byl bych rád aby jste to vyřídily všem co sem nechodí a podpořily jste mě a forum začlo fungovat jak má a s tím i klan !!!! A né pak když se něco udělá a pak dohady !!!



Co se týče turnaje


Já ho osobně ruším !!! Jestli chcete za těchto podmínek hrát odehrajte si ho .Jestli chcete jiné podmínky dejte návrh,lidi zůstanou přihlášený kdo nechce jít na turnaj i za nových podmínek které budou udělány napište jména a já je vymažu,kdo chce se přidat dopište se !! Pravidla,která znova budou udělána z návrhů stanovím já a tím to bude směrodatný a nebude se nic zas vymýšlet .

Nechci se hádat,ale včera jste mě dostali - Míďa ,že nečte forum a nevěděl vůbec pravidla,Daro ,kterému se nelíbilo ESL pravidla a ,že jsem je nechal na Nosíkovi s Lezzym za to že se nabídly ,že zaplatí za mě ZP. Tak hned Daro podpořil Míďu a hned byli dohady.Jinak Míďovi se omlouvám ,že jsem napsal ,že chtěl duchy.Ano dal návrh na duchy ,ale pak na kompletní turnaj v daných modech aby to bylo spravedlivé,ale že nečte forum a vždy se divý to mě dostává !!



Takže ode dneška pro všechny členy klanu povinnost chodit na forum aspoň zkontrolovat - vyřiďte to všem .S rybízem budeme kontrolovat statistiky návštěvnosti fora jednotlivých členů klanu . Jestli se stav nezmění tak s rybízem forum ruším.

Přeji hezký den Váš Ramp





Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime10.01.12 0:49

Body- jsem rád že to tak bereš a nevadí ti to.
Dnes a zítra mám noční, odcházím v 18. hod do práce. přijdu ráno v 7. hod.
Od čtvrtka to není problém, mám volno. jinak, nevím zatím o ničem, co by mi znemožnilo hrát. do práce jdu v neděli a pondělí, mám denní a večer bych mohl taky. Domluvíme se ještě.

Nechci se tu s nikým hádat, skoro každého z vás jsem poznal osobně. A doufám že na letošním srazu přibudou další. Doufám že, že na TS to nebude tak, na něj jsem nasranej, tak se s ním nebavím apod. Já osobně to beru tak, že každý řekl svůj názor, došlo k jejich výměně a hotovo. Život jde dál.

K turnaji, je nesmysl ho rušit, stálo to někoho úsilí a spoustu práce, přišlo by to vniveč. A to je škoda.
Nejde mi vůbec o výhru, ta mě opravdu nezajímá. Chci ho hrát kvůli lidem co jsou v klanu, pro zábavu a prdel.

Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime10.01.12 1:44


Zapomeňte, že zrušíte první klanový turnaj, kterého se chci zůčastnit ! Jede se dál a basta !
Ve Čt případně Pá večer si to s vámi M+B klidně K+I rozdájí ;-) ke kompu se dostanu, ale až po cca 21h.
Návrat nahoru Goto down
peky




Počet příspěvků : 10
Datum založení účtu : 29. 08. 11
Roky : 44
Město : Znojmo

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: peky   chat pro turnaj  I_icon_minitime10.01.12 4:52

Zjistil jsem že je jedno jakou máš zbraň.pokud je někdo lama tak muže hrát třeba s M14kou a stejně nic neda. Takže okecavat to že nemá žadnou GP zbraň nebo že to s M16 neumí je blbost. Turnaj bych nerusil a udelal bych ho s M16,M700 a D.E jedno jakej a hotovo. TIM PADEM BY ODPADLY DOHADY.
Docela by mě nasralo kdyby se zrušil.Je to dobrá věc.
Návrat nahoru Goto down
rybiz
Členové
Členové



Počet příspěvků : 239
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 29
Město : Most

chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime10.01.12 5:03

A je tu další problém!!! Lord leavnul klan a při to byl zapsán do turnaje. Bohužel byl ve dvojici s onklem.Takže navrhuju udělat jiný turnaj a tenhle zrušit jak už psal ramp.Nový buď s m16/m700 nebo se všema zbraněma.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





chat pro turnaj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
chat pro turnaj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Přihlášky do klanového turnaje Leden 2012
» prihlasky na turnaj 2013

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Turnaj 2012-
Přejdi na: