E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klanový sraz Léto 2011

Goto down 
+13
Anti
KmochiCZ
- D3nZ0 -
LeZz
[Corp]StoMp
Bodyny
rybiz
radovan73
darrieen
[Corp]Ghost
Hans
ivankaNT
ramp
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Plánováný měsíc na sraz?
Červenec
Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_vote_lcap76%Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_vote_rcap
 76% [ 16 ]
Srpen
Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_vote_lcap24%Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_vote_rcap
 24% [ 5 ]
Celkem hlasů : 21
 
Back

AutorZpráva
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime17.05.11 19:16

Ja do toho jdu a Hans taky
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime19.05.11 20:03

Rampe zaloz prosim nove tema "Paintball"
kde se sepisou seznamy lidi co by sly do paintballu, minimum je 12 jmen na 2 tymy.

predpokladam, ze by se domlouval na sobotu odpoledne ??
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime19.05.11 21:01

KmochiCZ napsal:
Rampe zaloz prosim nove tema "Paintball"
kde se sepisou seznamy lidi co by sly do paintballu, minimum je 12 jmen na 2 tymy.

predpokladam, ze by se domlouval na sobotu odpoledne ??


OK založím : snad nás tolik bude já do toho jdu ,ale v životě jsem to nehrál tak aspoň budete mít chodící terč a já budu samá modřina Very Happy affraid
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime01.06.11 7:35

Dam info i sem, dalsi detaily na jinem vlakne. Potvrzuji, ze jsem zamluvil akci od www.valmez-paintball.cz , kteri jsou nejblize, naplanoval jsem to na sobotu 30.7 od cca 14.00,
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: sraz 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 1:30

Hola všem,pomalu se nám to blíží..
Chtěl jsem s vám probrat jednu organizační věc,respektive se zeptat na názor..
Rozhodl jsem se že udělám průměr na jednoho člověka a to 600 kč..
Budu kupovat tři sudy-to je 300 piv..
Ubytování celkově výjde 300 za osobu(2 noci)
Když si to spočítáte,tak je tam stále finanční rozdíl..Ten bych využil na nákup i nějakého Vína a nealka,ať tam nemáme jen pití..
Co se týče dřeva,tak snad my výjde volný víkend abych vletěl do lesa..Nechci kupovat dřevo..
Dále bych se chtěl zeptat zda by nějací dobrovolníci nechtěli dojet už ve čtvrtek a pomohli s chystáním..Nocleh bych samozřejmě zařídil zdarma..Chci podoktnout že peníze které zbydou si rozhodně nebudu nechávat...Nehodlám na této akci vydělávat jen chci aby bylo vše jak se sluší a patří na prvním velkolepém srazu..K 1 červenci chci 100% potvzený seznam účastněných Umbrellaků a konkrétně pilota chci poprosit aby se rozmyslel a přijel,přeci jen je to jeden ze stálic Umbrelly a hlavně je to lietunant..Dale bych navrhoval kontaktovat třeba Cora(Dědka)..Ten bydlí co bych šurem dohodil(Kopřivnice)..Nejde se ještě nějaká stálice klanu která ted z nějakých důvodů nehraje ale před xx měsíci svámi strávil hrůzu času na CF??..Každpoádně zahajuji diskuzy o organizačních věcech srazu..
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 4:33

Za mne Ok, jen mam pocit, ze nekolik lidi zminovalo, ze berou i slivovicku, k tomu planovane pivo snad na zapiti staci:) Vino snad leda pro nektere damy, protoze ja rozhodne do trojboje nejdu. kdyz vezmu, ze u nas v hospode pivo pod dvacku nekoupim tak za 300 to je cca 15piv, to je pro nektere jeste mala cifra ;-D Nejake nealko v kazdem pripade.

Dej pak vedet jestli s necim mozu jeste pomoct, pro me je to jeste casove daleko, abych mohl potvrdit, ze se ve ctvrtek nabo patek mozu z prace urvat driv a pomoct ale urco s tim pocitam.
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 7:28

nejsou 3 sudy moc? Když si uvědomím že půjdu na paňáka s celým klanem tak zvracím už teď.
Ty piva bych objednal až teda po 1.červenci. Až bude 100% jisté kdo pojede:D
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 7:36

darrieen napsal:
nejsou 3 sudy moc? Když si uvědomím že půjdu na paňáka s celým klanem tak zvracím už teď.
Ty piva bych objednal až teda po 1.červenci. Až bude 100% jisté kdo pojede:D

Very Happy mno ja si ho budu muset dat s klanem asi jako hromadnej pripitek, jestli si ho mam dat s kazdym zvlast tak to jsem mrtvej uz dnes. Ja se stejne musim hlidat jsem dlouhodobe na lekach takze tak.. jo a dneska jsem si byl pro jistotu koupil v lekarne AE-07.
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 7:44

Spíš bych se tě chtěl zeptat Body jakou formou to budeš platit a kdy? Jestli od toho bude nějakej doklad? Nejde mi o peníze ale v práci to začína bejt hustýSad Na poradě nám oznámili že rušej lidem dovolené a přednost dostávaj lidi co se prokážou ZAPLACENOU dovolenou:(
Můj nadřízenej je teď ke všemu hluchej. Prej se nemusím bát blabla ale už jednou se mnou vyjebaly a zrušily mi volno den před volnem.
Ještě mám v záloze vietnamce kterej za mě vždy jde když potřebuju.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 10:02

to je dobrá omluvenka účet za piva Very Happy Very Happy .Jinak nevím s těma sudama za dva dny jsem schopnej vypít cca. 15 piv ,ale když vemu v úvahu ještě bojovku v sobotu odpoledne tak se uvidí.A co se týče tvrdýho - slivovice tak na to nejsem ,ale samozřejmě si dám s klanem .Ale jak budu pít tvrdý tak tři piva 5 paňáků a jsem K.O. xd(také beru léky denně 3 ,ale když je žízeň tak je žízeň). Jinak se musíme domluvit s těma pěnězma .Aby to neplatil Body ze svého .Takže Od 1.7. se musí vědět na 100% kolik sudů a kolik pěněz Bodymu na konto nebo na adresáta. ??? Myslím že by dva sudy asi stačily ?? No dál se k tomu vyjadřujte. Na dřevo nemůžu pomoct páč to mám daleko!!!Hold nevím jak to vyřešit .Asi jet s vozejkem do lesa a navozit a popílit.
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: sraz 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 12:57

Takže ok..k 1 červenci budem mít 100% prezentaci..
Darro na doklad o zaplacené dovolené se ti můžu poptat:-)
U náa ve fabrice to není o moc lepší,ještě když jsi v pozici kdy tě vlastně nemá kdo zastoupit..
Rampe já tipoval že žahneš tak 15 za den:-)Tak to beru asi jen jeden sud:-):-)
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime13.06.11 18:12

Very Happy Very Happy - jsem starej a nemocnej . Ale jinak taky něco vypiju neboj . Myslím ,že dva sudy stačí .Ať se k tomu vyjádří ty co táhnou 20 za noc .Aby na nás normální zbylo.Když tak v sobotu zajedeme koupit lahváče stejnak jedeme na střílečku.
Návrat nahoru Goto down
OnklKárl
Členové
Členové
OnklKárl


Počet příspěvků : 21
Datum založení účtu : 20. 12. 10
Roky : 58
Město : Karlovy Vary - Satan Island

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime24.06.11 1:29

Tak moje účast na letním srazu definitivně padla Evil or Very Mad Krom pracovních povinností, které jsem se snažil nějak zkorigovat, do toho přišla ještě pozvánka na svatbu kamarádky mojí ženy. Tím je definitivně rozhodnuto. Nechat jet hérečku samotnou na svatbu, tak je ze mne "mrtvej Homolka". Minule to prošlo s velkejma kecama, letos už to neprojde. Užijte si srazík, rozstřílejte Darrienovi na paintbolu tu jeho lamskou řiť a snad přístě to vyjde. scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.longton.cz
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime24.06.11 3:00

OnklKárl napsal:
Tak moje účast na letním srazu definitivně padla Evil or Very Mad Krom pracovních povinností, které jsem se snažil nějak zkorigovat, do toho přišla ještě pozvánka na svatbu kamarádky mojí ženy. Tím je definitivně rozhodnuto. Nechat jet hérečku samotnou na svatbu, tak je ze mne "mrtvej Homolka". Minule to prošlo s velkejma kecama, letos už to neprojde. Užijte si srazík, rozstřílejte Darrienovi na paintbolu tu jeho lamskou řiť a snad přístě to vyjde. scratch

To mě mrzí ,že nejedeš ,ale co se dá dělat ,na svadbě bude taky pěkně takže chlastáme a vzpomeň si na nás až budeš mít třetího frťana a neboj Darovi dáme co proto ten bude mít prdel barevnou jak bude utíkat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Doklad o zaplacené dovolené   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime28.06.11 19:12

Darriene stále potřebuješ doklad o zaplacené dovolené??
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime30.06.11 0:19

Bodyny napsal:
Darriene stále potřebuješ doklad o zaplacené dovolené??

NN ale díky. Zrovna včera jsem to říkal Rampovi že mám tu dovolenou už ošefovanou:D
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime04.07.11 3:04

Tak až tu cenu uvidí náš blesk (Míďa) tak ho omejou:D
Nakonec si dá 2 ciga za uši,do každé kapsy lahváče, spacák na záda a půjde na stopa. A až budem hrát painball tak bude sedět u ohně a tvrdit co sme to zas vymyslely za pičovinu:DDDDD
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime05.07.11 4:32

ramp napsal:
OnklKárl napsal:
Tak moje účast na letním srazu definitivně padla Evil or Very Mad Krom pracovních povinností, které jsem se snažil nějak zkorigovat, do toho přišla ještě pozvánka na svatbu kamarádky mojí ženy. Tím je definitivně rozhodnuto. Nechat jet hérečku samotnou na svatbu, tak je ze mne "mrtvej Homolka". Minule to prošlo s velkejma kecama, letos už to neprojde. Užijte si srazík, rozstřílejte Darrienovi na paintbolu tu jeho lamskou řiť a snad přístě to vyjde. scratch

To mě mrzí ,že nejedeš ,ale co se dá dělat ,na svadbě bude taky pěkně takže chlastáme a vzpomeň si na nás až budeš mít třetího frťana a neboj Darovi dáme co proto ten bude mít prdel barevnou jak bude utíkat. Very Happy

To je skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime06.07.11 2:56

Dariene, ty lopato !!!
Máš pravdu, z painballu nadšenej nejsem, hraju ho v Praze + ještě v práci chodím pravidelně střílet, mám toho za celý rok dost.
Byl jsi tu v Praze loni na srazu? Chlastalo a kecalo se do 4 hod. do rána a pochybuji, že někdo bude po takových nocích schopen něčeho jiného, než se umýt, najíst a CHLASTAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedu proto, abych poznal další lidi z klanu. Pokecal, popil s nimi a báječně se pobavil.
Doufám, že nenapadlo někoho z vás na srazu hulit.
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime06.07.11 10:26

To si pis ze ja se zhulim jako prase fizle zidovskej Smile
Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime06.07.11 21:42

SPARTO !!!!!!!!!!
Dostaneš do držky, zlomim ti nohy a budeš rád, když tě sestřičky vyvezou na vozíku alespoň před špitál. To bude na .... konverzace, půlka zhulenejch, druhá půlka napitejch. To znám, každej na jiný vlně.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime07.07.11 0:46

To je prdel Very Happy Very Happy Very Happy už se těším cheers .Já teda nehulím ,ale asi se vožeru jak mužik pche a u mě to není problém .

Kdo nechlastá s námi chlastá proti nám vivat Umbrella

jocolor geek jocolor
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime07.07.11 5:47

Míďo já bejt tebou tak se tam bojím usnout:D To se pak budou tvoji kolegové fízlové asi divit až uvidí na FB tvojí fotečku jak spíš a místo polštáře pytel s hulením:DDDDD
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Ghost
Admin
Admin
[Corp]Ghost


Počet příspěvků : 74
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 31
Město : BZENEC

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime07.07.11 6:22

lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime07.07.11 11:28

me poser looooooooooool. miluju sestricky kor kdyz jsou na ostro.no jo je mi to ale k hovnu protoze Mido ty nez zvednes tu svoji prdel tak ja stacim vyvencit psa a dat si dve pivka na zahradce a to chces lamat nohy loooooool.

hele lidi pivo je pivo ale co budou chlastat zensky? se mohli dohodnout.

Rampe boze uz striham metr ja se tesim.


jinak panove Pozor protoze sestava
Iva
Barborka
Mirka od Midi
a asi i Dana od Znojma
to bude pruuuuuuser
lol


jinak juuuuuuude jsem rad ze vim ze zijes. Leden je jen jeden.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klanový sraz Léto 2011
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» !!!Zde se napište kdo jede na sraz !!! Pokud možno co nejdříve!!!
» Pokec ke srazu
» Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy
» sraz Umbrella
» Prihlášky na sraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Klanový sraz 2011-
Přejdi na: