E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime13.05.12 22:56

scratch scratch scratch

Byl tu supr příspěvek od Bodyho kdo co by měl dělat a já to omylem smáznul páč jsem čistil témata a zapomněl jsem ho zkopčit. Tímto se omlouvám Bodymu a jestl isi pamatuje co napsal ať se vyjádří znova .


Naposledy upravil ramp dne 22.05.12 2:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime13.05.12 23:22

1.
První a to už je domluvené . Letošní proslov ke klanu (uvítací řeč ) bude mít Ivanka (naše milá Vlastička ) tongue jak přislíbila .
2.
Pomoc na přípravě tábora -- dřevo Sparta drunken jede o den dříve .

Tak toho nechám to bylo jen ve foru : geek

Iva proslov
příprava dřeva na táborák Sparta
Já slibuji že zas přivezu vepřový na gril, z loňska vlajku Umbrella že jí mám u sebe .
No a dále vymýšlejte kdo co zařídí .
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 50
Město : Nový Jičín

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime21.05.12 2:01

Kmochi zajisti hudbu a vzduchovku atd.. proste jako loni,
na patek si beru dovolenou takze rad jiz ve Ctvrtek nekde Spartu s Bodym zkontroluji a co bude treba poresim Smile)
Sparta se konecne nauci zachazet se drevem a sekerou ane ze bude plakat mistnim na rameni at vytahnou motorovku jak minule ;-)
Iva se necha ukecat na vyrobu gulase ;-) kdyz ty slibene buchty by take nebyly marne (jinak ho prej dela darien a to nevim jestli risknem)
Kmochi se pokusii nevypit slivovici co ma pro Rampa schovanou
Iva pry sezene klanove tricka ci satky at jsme krasni Smile
Ryba byl poverenym fotografem, kameramanem atd.. takze stativ sebou, at se mas Rybo o co opirat az zapijem tve 18ctiny
Ramp by si mel vzit rybarskou zidlicku/lehatko ... je pohodlnejsi na spani u ohne nez ta tvrda lavice
Rado bacha, at ti i letos cigara nepo...e ptak ;-)
PS: ty krevetky a peceny ananas minule byly take vyborneee ;-) kdo to tenkrat zajistoval ?
atd.. Very Happy


Naposledy upravil KmochiCZ dne 21.05.12 18:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hans

Hans


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy   Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime21.05.12 6:21

Krevety a ananas jsem dělal já, ale letos na 100% nejedu, protože se sraz koná v době, kdy jsem na dovolený...
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 41
Město : Valašské Meziříčí

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Sraz 2012   Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime25.05.12 2:45

Hansy,je moc velká škoda že nedorazíš..
Pokusím se sehnat nějaký větší gril,co se týče guláše,tak ho nechám udělat.Proč někoho trápit u sporáku,když se přijel bavit.Co se týče proslovu tak nesouhlasím,to by si měl moc jednoduché Rampíku,pár slov k zahájení budeš mít i ty..Dále bych chtěl poprosit ty co budou cestovat vlakem nebo busem,ať dají vědět..Ať nemusí složitě šmatlat z vlakáče na Autobusák nebo naopak,zorganizuji odvoz do tábora Umbrelly:-)Co se týče peněz za sraz,částku zveřejním až budu mít kompletní počet účastníků srazu..V ceně srazu bude Guláš+Polévka(Hovězí vývar),pivo,limo,ubytování(spacáky sebou)Pokud byste chtěli mít povlečené,cena je trošku jinde,dřevo.Pokusíme se zorganizovat nějaký program-hry,soutěže atd
Rampíku nevím zda tyhle informace jsem napsal správně do téhle sekce,každpopádně by je měli mít i kluci z GDI a Czech Angeles.
Darriene seženeš mi kontakty na ogary z GDI a Czech Angels?
Rampe,Ivo,Darriene-nechcete též přijet již ve čtvrtek??
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 50
Město : Nový Jičín

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime30.05.12 8:26

rampe pripis mi tam prosim bodik ;-)
- "specialni" terce pro Sparticku
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime12.06.12 10:53

KmochiCZ napsal:
Kmochi zajisti hudbu a vzduchovku atd.. proste jako loni,
na patek si beru dovolenou takze rad jiz ve Ctvrtek nekde Spartu s Bodym zkontroluji a co bude treba poresim Smile)
Sparta se konecne nauci zachazet se drevem a sekerou ane ze bude plakat mistnim na rameni at vytahnou motorovku jak minule ;-)
Iva se necha ukecat na vyrobu gulase ;-) kdyz ty slibene buchty by take nebyly marne (jinak ho prej dela darien a to nevim jestli risknem)
Kmochi se pokusii nevypit slivovici co ma pro Rampa schovanou
Iva pry sezene klanove tricka ci satky at jsme krasni Smile
Ryba byl poverenym fotografem, kameramanem atd.. takze stativ sebou, at se mas Rybo o co opirat az zapijem tve 18ctiny
Ramp by si mel vzit rybarskou zidlicku/lehatko ... je pohodlnejsi na spani u ohne nez ta tvrda lavice
Rado bacha, at ti i letos cigara nepo...e ptak ;-)
PS: ty krevetky a peceny ananas minule byly take vyborneee ;-) kdo to tenkrat zajistoval ?
atd.. Very Happy

jasne rucne jsi se pos... si asi nevidel co to bylo za drve
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime12.06.12 16:10

lol Very Happy lol

my přijedeme v pátek a na střílečku Jude už neunese flusačku a já mám vyhráno --- se do něj trefím bez odporu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime12.06.12 16:21

Jinak ještě upřesníme kdo co .ale základ trocha vím kdo co slíbil ,Kmochi hudbu,Sparta pomůže ze dřevem ,Body snad sežene gril páč já mám malej a ten je na hovno a Hans ten jeho pěknej --- škoda Hans nejede.,Co se týče guláše Body přislíbil ,že nám ho uvaří Tchýně + polévku.Já přivezu vlajku z loňska + českou + něco na gril. No a zbytek to se ještě domluvíme ,byl bych pro Míďovo naložený bůček na grilu taky byl dobrý ,krevety mohu koupit ,ale k tomu sosu co dělal Hanz jsem se ještě nedostal takže jeho recept jsem nevyskoušel.Co se týče ananasu vím ,že některým šmakoval ,ale já osobně ho dělat nebudu páč jsem to zkoušel jednou aa nějak jsem to připálil Crying or Very sad . No snad ještě popovídáme a upřesníme . hlavně Daro ať skusí dát ty jména z jiných klanů a asi tak nějak jak psal Sparta ať s toho není párty o 50 lidí kdo to bude vše obskakovat (pití,jídlo apod. a pak v Neděli uklízet . Na tom něco je .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy    Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kdo co má na starosti a kdo co přiveze --- soupis
» Místo a termín srazu
» Pokec ke srazu
» Info o srazu
» !!!Zde se napište kdo jede na sraz !!! Pokud možno co nejdříve!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Klanový sraz 2012 :: klanový sraz léto 2012 -proběhlo, zamknuto-
Přejdi na: