E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pokec ke srazu

Goto down 
+8
Rush
Bodyny
Tino
darrieen
KmochiCZ
ramp
Anti
rybiz
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
crouzl




Počet příspěvků : 21
Datum založení účtu : 17. 04. 11
Roky : 34
Město : Litomerice

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime03.06.12 2:22

yup
Návrat nahoru Goto down
Bodyny
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Bodyny


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Roky : 40
Město : Valašské Meziříčí

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime03.06.12 0:03

ramp napsal:
črouzl napsal:
čau hele Kmochi mě určitě nepočítej když pojedu tak budu rád za peníze na vlak a na "pár" piv

Nechci slyšet žádné výmluvy koukej šetřit Exclamation
Arrow Chceme tě vidět Exclamation Exclamation


Však crouzl na sraz přijede,jen Paintballu se nezůčastní,pokud jsem to správně pochopil:-)
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.12 22:37

črouzl napsal:
čau hele Kmochi mě určitě nepočítej když pojedu tak budu rád za peníze na vlak a na "pár" piv

Nechci slyšet žádné výmluvy koukej šetřit Exclamation
Arrow Chceme tě vidět Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
crouzl




Počet příspěvků : 21
Datum založení účtu : 17. 04. 11
Roky : 34
Město : Litomerice

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.12 17:27

čau hele Kmochi mě určitě nepočítej když pojedu tak budu rád za peníze na vlak a na "pár" piv
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime30.05.12 8:21

Koukam na seznam kdo jede na sraz, rekl bych ze tam chybi Katty (paintball ANO), Benk (paintball ANO), Crouzl ?
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.05.12 3:25

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.05.12 2:28

V žádném případě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leader byl zvolen členy,zástupce leaderem!!!
Je tvoje POVINOST přednest řeč ke svím voličům a poddaným Very Happy
Takže tvůj pupíšek ti může vrkat do ouška třeba někde za bukem, ale ke členům musíš mluvit ty:D
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.05.12 1:17

Ticho tam ,Iva je zástupce takže mě může zastupovat ,takže může být i můj mluvčí .A co se týče mého proslovu k vám možná vám něco řeknu,ale bez papírku nějaký strojený přednesy jsou na h.. a jedu se pobavit a ne na konferenci,a až mě neser... tak teprv bude proslov to mě ještě neznáte Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .Tak neremcat Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.05.12 0:56

Jakožto Zakladatel klanu NESOUHLASÍM s proslovem Ivy. Proslov k členům je přímo POVINOST leadera.
Samozřejmě nemůžu nic namítat proti tomu když Iva napíše proslov na papír a LEADER ho prečte
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime24.05.12 5:08

Boze Juuuuude to jsi okopcil od minule tu zpravu ze si jdes koupit Zp lol

vzdyt mi uz vime ze pred Ivou jsi malinkatej takze nemas sanci na ZP looooooooooooooool
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime22.05.12 9:18

no to víš ,že nám stačíš konečně tě uvidíme Smile
Návrat nahoru Goto down
crouzl




Počet příspěvků : 21
Datum založení účtu : 17. 04. 11
Roky : 34
Město : Litomerice

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime22.05.12 5:36

Musí vám stačit když přivezu sebe....xD
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime22.05.12 5:18

Tak koukejte psát kdo co jste ochotni přivíst - papání apod. Do návrhů. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rush
Členové
Členové



Počet příspěvků : 13
Datum založení účtu : 20. 12. 11

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime21.05.12 2:26

darrieen napsal:
Jsem rád že začali chodit prachy za trička. Ještě dneska jsi jdu koupit ZPčka. Dík lol! lol! lol!

ja ti dám ZPčka...XDXD trička za to budou
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime20.05.12 23:49

Jsem rád že začali chodit prachy za trička. Ještě dneska jsi jdu koupit ZPčka. Dík lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime16.05.12 5:20

CISLO UCTU NA TRICKA:

198 439 616/0600
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 19:31

ZDE VÁM PŘEVÁDÍM DISKUZI z tématu => !!!Zde se napište kdo jede na sraz !!! Pokud možno co nejdříve!!!

RYBÍZ VÁM TO ZAMKNUL A UDĚLAL DOBŘE PROTOŽE TO PATŘÍ SEM .TAK PROSÍM KOUKEJTE NEŽ ZAČNETE PSÁT KAM CO PÍŠETE .PŘÍSTĚ BUDU MAZAT,TOTO TÉMA BYLO UDĚLÁNO PRO PŘIHLÁŠKY NA SRAZ A NE NA POKEC!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ .


Iva :

Jsem tu dlouho nebyla tak jsem prisla udelat poradek do klanu.))))))


takze co se srazu tyka.....

jsem rada ze se hlasi spousta lidi..vidim ze tam bude stejne dobra parta jako loni a novy lide..
pokud bude vice lidi chtit hrat paintball pak bych ja osobne navrhovala hned v patek odpo..prijet proste v patek kolem obeda a odpo si zahrat,pac uz vas vidim v sobotu..vite jak to dopadlo loni..musela by byt v patek vecerka a ne opiti a sezeni buhvi do kolika..(.dobre..v sobotu odpo jsem spala jen ja a vy hraly hry co pripravila Dasa) ale i tak si myslim ze by bylo lepsi jit na to v patek hm?

pak bych chtela vsechny pritomne i nepritomne upozornit ze letos NEVARIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
upecu buchty nebo podobne veci doma ale gulas eeeeeeeeeeeeeeee
o nej si klidne dejte kamen nuzky papir

a posledni vec tricka..
uz bych je pomalu chtela objednat aby nam to pak stihly vysit nevim jak to maji s dovolenou..proto kazdy kdo bude chtit triko napise jak velke a hlavne co tam chce vysit(corp + nick,nebo jen nick)mozna by sem nekdo mohl dat foto trika aby novy clenove meli predstavu jak to vypada(tak me napada nebudou chtit i GDI a ANGELO triko umbrelly??loooool). objednavat je budu ze stejne adr.jako loni takze cena zustava stejna pro vysiti take..tzn 400kc..napisu zitra cislo uctu kam penize posilat...
koukala jsem a s limeckem tam nemaji Rushi tak si ho sezen a posli mi ho co nejdrive..dekuji

tak se na vas moc tesim..snad popijem s Dasou a JUDEEEE trhni si nohou!!!!!!!

RE Sparta :

Pekne Vlasta pekne!!!!
uplne s tebou souhlasim jit strilet v patek!!!!!!
Jinak gulas bych videl ze priprava Ja a atd a vareni kuchtik Mida!!!
Jinak zadne tricko s limeckem budu mit fotku se šámponem nebo co????

AVE Ceazar

RE Rybíz :

Klidně kecejte o srazu každý den,ale tohle patří někam jinam.Tenhle topic už ztrácí původní význam! Slouží k napsaní komentu,že někdo jede na sraz a tím to dává ostatním vědět že s ním mají počítat.Na pokec je tu tenhle topic! : https://umbrell4co.forumsk.com/t265-pokec-k-srazu
Takže prosím všechny členy klanu ať si hlídají co a kam píšou.Děkuji

RE Iva :

TICHO RYBIZU NEBO TE KIKNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE Sparta :


JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Paaaaaaaan Učitel.
Pardon Šéfe

RE Rush :

tak jako ja taky nechcu být na fotce s židem ze slavieee co jezdi do prace salinou ze sklepa XDXD jinak nejsem sampon kdyby ses koukl na FB tak vydis ze mam holou hlavu *FUCK*

RE Sparta :

ale no tak necerti se! to byl humor.
Jinak mam praci 200 metru od baraku jsem Spartan a jude? looooooooooool
u nas to je tramvaj ju sampone hihi

RE Rush :

[Corp]Sparta napsal:
ale no tak necerti se! to byl humor.
Jinak mam praci 200 metru od baraku jsem Spartan a jude? looooooooooool
u nas to je tramvaj ju sampone hihi

rikam ze si divny XD

RE Sparta :

NEMAM SLOV 88

RE Rush :

[Corp]Sparta napsal:
NEMAM SLOV 88

HH


RE Rybiz :

Jako bych nic nepsal.topic lockuju nez se diskuze presune kam ma.

Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime04.05.12 10:02

viz. https://umbrell4co.forumsk.com/t269-zde-chat-pro-sraz-umbrellou-2012#4391
co treba dat na srazu Paintball proti pripadne navsteve z GDI Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime30.04.12 12:58

[Corp]Sparta napsal:
Jo jo byl jsem u toho na ts kdyz to Jude resil. ja jsem pro.

Jinak mam pro Bodyho jeste jednu vec a to takovou ze jak zaukoloval par lidi ohledne srazu tak mu tam chybela jedna kolonka a to takova ze Shot ma za ukol Nedelni uklid lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

zadne valeni prdele jak minule luzere lol! lol! lol! Sleep


lol ty hubo jedna nevymachana prazska dal radeji nebudu pokracovat:))))ty sis naspal za ten vykend pomale 20 hodin
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.04.12 10:18

Jo jo byl jsem u toho na ts kdyz to Jude resil. ja jsem pro.

Jinak mam pro Bodyho jeste jednu vec a to takovou ze jak zaukoloval par lidi ohledne srazu tak mu tam chybela jedna kolonka a to takova ze Shot ma za ukol Nedelni uklid lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

zadne valeni prdele jak minule luzere lol! lol! lol! Sleep
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.04.12 5:00

CorpShot napsal:
darrieen napsal:
Tak po debatě na TS jsme pozvali na sraz členy G.D.I.
Měli jsme na TS Spidera a dostal veškeré info. Pozvaní pouze starší 18 let. Předá info ve svém klanu.
Chtělo by to udělat nové vlákno na veřejném pokecu kde si můžem předat veškeré info i s pozvanými hráči


ja myslel ze zvete jen neake cleny jako je angelo ci spider ne ze tam budou cele klany lol:)))) btw zprava pro opravnene lidi nevim jestli to ma tedka neak kazdej ale muzu neak zakladat topic:)))

nn to nebyla pozvánka pro celej klan ale pouze jádru kolem Spidera. To znamená cca 6-7 lidí. Jsou na tom uplně stejně jako my. Tvrdé jádro spolu hraje 2-3 roky a jsou věrní (za rok a půl jsem od nich nedostal ani jednoho starého mazáka)
Za druhé tohle je JEDINEJ klan se kterýma se Umbrella snese díky věčnému kikování nebo nadávání. Takže v tom není žádný problém cos potvrdily i jiný co u toho byly na TS.
To že jsem napsal pozvaní pouze starší 18 let bylo myšleno tak že třeba na srazu je Rybíz ale veškerou zodpovědnost za něj má Ramp.
Míďa bere Tomíka a taky za něj zodpovídá.
Nikdo by asi nechtěl aby u něho klepali nasraní rodiče :DDD

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.04.12 3:38

darrieen napsal:
Tak po debatě na TS jsme pozvali na sraz členy G.D.I.
Měli jsme na TS Spidera a dostal veškeré info. Pozvaní pouze starší 18 let. Předá info ve svém klanu.
Chtělo by to udělat nové vlákno na veřejném pokecu kde si můžem předat veškeré info i s pozvanými hráči


ja myslel ze zvete jen neake cleny jako je angelo ci spider ne ze tam budou cele klany lol:)))) btw zprava pro opravnene lidi nevim jestli to ma tedka neak kazdej ale muzu neak zakladat topic:)))
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime29.04.12 1:07

Tak po debatě na TS jsme pozvali na sraz členy G.D.I.
Měli jsme na TS Spidera a dostal veškeré info. Pozvaní pouze starší 18 let. Předá info ve svém klanu.
Chtělo by to udělat nové vlákno na veřejném pokecu kde si můžem předat veškeré info i s pozvanými hráči
Návrat nahoru Goto down
Anti
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Anti


Počet příspěvků : 245
Datum založení účtu : 06. 04. 11
Roky : 38
Město : Rimavská Sobota

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime24.04.12 22:54

co se tyce pozvani niektorych hracov, bolo to urcite myslene tak, ze pozveme, ale vsetko si hradi, tak ako kazdy. to by bolo fer si myslim. + nejakou flasku na uvitanou :-)
Návrat nahoru Goto down
Rush
Členové
Členové



Počet příspěvků : 13
Datum založení účtu : 20. 12. 11

Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime24.04.12 21:49

ja bych si vzal taky jedno tricko ale nejdriv bych se potreboval domluvit s Ivčou na něčem Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec ke srazu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec ke srazu   Pokec ke srazu - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec ke srazu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fotky ze srazu
» veřejný pokec
» pokec k turnaju 2013
» Info o srazu
» FOTKY ZE SRAZU

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Klanový sraz 2012-
Přejdi na: