E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 chat pro turnaj

Goto down 
+16
Nosíčci
OnklKárl
Rush
Tino
ivankaNT
Benk
crouzl
[Corp]StoMp
peky
rybiz
darrieen
KmochiCZ
ChrisCoast
Bodyny
Mida CZ
ramp
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime18.01.12 2:21

A to první bylo Míďa,Body vs Tino, Hany 12-16 (3-9, 9-7). A ne jak je uvedeno 11-16. Celkově to vychází na remízu, jak mapy, tak na kola.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime18.01.12 4:45

for Mida :ok opravím zítra dík za info Very Happy ,jestli máte sreen ten poslední tak dejte treba samotnej my uz ho s rybízem přiřadíme .
For Krtek: ok Denza skrtam kdyz se neozve parťákovi a dopisuju Daru ke krtkovi.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime18.01.12 12:17

Ještě jednou k pravidlům turnaje ,kdo nestihne nebo neudělá sreen zápasu - nevadí ,ale nutno aby se týmy dohodly na výsledkách a zapsaly do topicu sreen týmů: https://umbrell4co.forumsk.com/t235-screeny-z-turnaju . Jak teď mě napsal Míďa aby jsme to mohli dopsat do tabulky . Nutno teda po zápase - odehrané půlce poznamenat si výsledek a kdo zakládal mapu když dotyčný nechtějí dělat sreen zápasu a jsou takto týmy dohodnutý .Když týmy nedodaj výsledky nebo se nedohodnou zápasy budou anulovány !!!!!
příklad zápisu :
Tým 1 vs. Tým 2: (rybiz-peky vs. tino-hany) = 2:0 (15:13)
Tým 2 vs. Tým 1: (tino-hany vs. rybiz-peky) = 2:0 (16:12)
můžete dopsat i jaká mapa pro zajímavost

Dopsáno do pravidel !!!!
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime19.01.12 14:24

Tak nějak žádné zápasy odehrané nepřibývají? Kdepak máme nové výsledky ? Troška se domluvte ať to víc odsejpá ,jinak to budeme hrát do Vánoc a pavouka příští rok a to můžu pak napsat turnaj 2013 Laughing . Tak šup šup Cool Jinak zítra nejsem a v sobotu a v neděli jsem a snad i Lezz tak kdo má zájem jsme k dispozici .
Návrat nahoru Goto down
zabijkrtka




Počet příspěvků : 14
Datum založení účtu : 20. 12. 11
Roky : 40
Město : Praha

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime20.01.12 1:04

no my jsme s Darou chtěli ale oni se nás báli:SD
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime20.01.12 1:11


Daro prej nechce doma Ive pomahat, a ta pak musi Iva makat doma i v praci a na turnaj nema cas, po vecerech unavena pak spi Very Happy

hehe kecam, doufam ze nejpozdeji od pondelka take neco pridame, to Iva nebude mit uz nocni a tak se snad potkame..
Návrat nahoru Goto down
Anti
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Anti


Počet příspěvků : 245
Datum založení účtu : 06. 04. 11
Roky : 38
Město : Rimavská Sobota

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime26.01.12 4:18

hledam dvojici :-) avizoval som comeback na CF cheers
kto to chce vyhrat, at volí tým 13 (Anti+.........) sunny
jestili teda muzu jeste, kedze je odohranych len par zapasov a ja som skoro stale online, cize ak by som mal online aj dvojicu, vieme odohrat vsetky zapasy do tyzdna :-)
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime26.01.12 10:56


OMLOUVAME SE-SCREENY DODÁME ZÍTRA ALE PORAZILI JSME I BODYHO S MÍDOU
ZA DNEŠEK +10 POINTS


Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 1:40

Hrdino, ty si mě neporazil. To se malinko pleteš.
Skóre je jasné, ale je ti jasné, že sis tím podepsat cestu na sraz vláčkem. A vzhledem k tomu, jak naše vlaky jezdí, uvidíme se až
na srazu 2013.
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 4:07

Mida CZ napsal:
Hrdino, ty si mě neporazil. To se malinko pleteš.
Skóre je jasné, ale je ti jasné, že sis tím podepsat cestu na sraz vláčkem. A vzhledem k tomu, jak naše vlaky jezdí, uvidíme se až
na srazu 2013.

Ale na screenu jsi ty Míďo:D To budeš muset nafackovat Tomíkovi:D
A na vlak zapomeňVery Happy sedím vedle řidiče v Umbrella busu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 4:44

darrieen napsal:
Mida CZ napsal:
Hrdino, ty si mě neporazil. To se malinko pleteš.
Skóre je jasné, ale je ti jasné, že sis tím podepsat cestu na sraz vláčkem. A vzhledem k tomu, jak naše vlaky jezdí, uvidíme se až
na srazu 2013.

Ale na screenu jsi ty Míďo:D To budeš muset nafackovat Tomíkovi:D
A na vlak zapomeňVery Happy sedím vedle řidiče v Umbrella busu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

For :Darrien
Kde je druhá půlka mapy ? Jestli jste odehráli jen jednu půlku mapy tak ještě nic není vyhrané .9:7 po první půlce nic neznamená ,po vystřídání stran může být skore 6:9 a v důsledku prohraješ 15:16 !!!! .A doufám ,že tento turnaj berete jako zpestření hry takže jako sranda mač a né pro kasání někoho !!! Jestli vyhraje nebo prohraje to je v celku jedno jde jenom si zahrát trošku jinak než s hekrama a pobavit se !!! Takže žádné spory a sranda mač !!!!
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 5:03

Screeny jsou dodané kromě druhé pulky s týmem 11 na naší mapě. Vyhráli jsme obě půlky. Věříme v čestnost soupeře,který nám win potvrdí.

P.S pro ostatní teamy turnaje:
Team 8 drží na vlastním stadionu neporazitelnost.Žádáme soupeře aby nám na Portu kladl větší odpor:D
Návrat nahoru Goto down
zabijkrtka




Počet příspěvků : 14
Datum založení účtu : 20. 12. 11
Roky : 40
Město : Praha

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 5:19

našel jsem to a já mám screen s 2:D jinak sranda to byla:D
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 8:20

tak jsem to dopsal do tabulky snad nebudou spory. Příště dodat oba sreeny nebo napsat výsledek obou půlek do sreenů aby jsem se v tom vyznal .Díky
Návrat nahoru Goto down
Anti
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Anti


Počet příspěvků : 245
Datum založení účtu : 06. 04. 11
Roky : 38
Město : Rimavská Sobota

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 9:16

rampe pak pridej mne a biebera do tabulky - team 13
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 9:39

dodelam ale jsem v praci tak s telefonu tak silenej kod tabulky upravit to nejde a s PC obcas napisu ale mame to orezany tak horko tezko vubec neco dopisuji.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 12:24

darrieen napsal:
Screeny jsou dodané kromě druhé pulky s týmem 11 na naší mapě. Vyhráli jsme obě půlky. Věříme v čestnost soupeře,který nám win potvrdí.

P.S pro ostatní teamy turnaje:
Team 8 drží na vlastním stadionu neporazitelnost.Žádáme soupeře aby nám na Portu kladl větší odpor:D

neboj Daro i když rybíz s váma prohrál tak mě řekl ,že většinu zachraňoval Krtek tak jsem zvědavej jak se předvedeš proti nám že by se zrodila další lamka z jednoho bydliště a na vlastním stadionu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 12:54

ramp napsal:
darrieen napsal:
Screeny jsou dodané kromě druhé pulky s týmem 11 na naší mapě. Vyhráli jsme obě půlky. Věříme v čestnost soupeře,který nám win potvrdí.

P.S pro ostatní teamy turnaje:
Team 8 drží na vlastním stadionu neporazitelnost.Žádáme soupeře aby nám na Portu kladl větší odpor:D

neboj Daro i když rybíz s váma prohrál tak mě řekl ,že většinu zachraňoval Krtek tak jsem zvědavej jak se předvedeš proti nám že by se zrodila další lamka z jednoho bydliště a na vlastním stadionu Very Happy Very Happy

Win je win i když samozřejmě můžu děkovat Krtkovi:D 5:3 na Ace je důkaz:D A počítám s tím že to budem mít s Krťou proti Lezzovi hodně těžky:D
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 18:22

Prosím zkontrolujte si výsledkovou tabulku základní skupiny ,musel jsem jí předělat tak možná se mohla chybička vloudit díky za pochopení Smile

https://umbrell4co.forumsk.com/f19-tabulka-zakladni-skupiny-turnaje-2012
Návrat nahoru Goto down
zabijkrtka




Počet příspěvků : 14
Datum založení účtu : 20. 12. 11
Roky : 40
Město : Praha

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime27.01.12 21:12


na vás se těším dneska jsem si to zkusil proti minimi a ak je jasná volba:d


ramp napsal:
darrieen napsal:
Screeny jsou dodané kromě druhé pulky s týmem 11 na naší mapě. Vyhráli jsme obě půlky. Věříme v čestnost soupeře,který nám win potvrdí.

P.S pro ostatní teamy turnaje:
Team 8 drží na vlastním stadionu neporazitelnost.Žádáme soupeře aby nám na Portu kladl větší odpor:D

neboj Daro i když rybíz s váma prohrál tak mě řekl ,že většinu zachraňoval Krtek tak jsem zvědavej jak se předvedeš proti nám že by se zrodila další lamka z jednoho bydliště a na vlastním stadionu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime28.01.12 1:28

for: Krtek
no to máš pravdu dneska ráno na egyptu jsi mě vyprášil kožich a to se mě vůbec nelíbí scratch ,ale jinak už se těším bude zajímavý mač Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime30.01.12 11:30

ja uz chci konecne nejaky ten turnaj take vyhraaat ..chjo..
Návrat nahoru Goto down
Anti
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Anti


Počet příspěvků : 245
Datum založení účtu : 06. 04. 11
Roky : 38
Město : Rimavská Sobota

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime02.02.12 23:07

hele co se tyce turnaju, ja bych to nejako ohranicil. teda napriklad. Posledny den zakladny tabulky bych dal do konce februara. pokavad se neodohraju vsechny zapasy. tak dotycny maju jednoducho smulu a postupujucich bych vybral rovnou podle bodu. ak by boli teamy, ktore maju rovnako bodov, resilo by se to 1. vzajomny zapas 2. score. protoze takhle to muzem rovnou premenovat na turnaj 2013. scratch
Návrat nahoru Goto down
Anti
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
Anti


Počet příspěvků : 245
Datum založení účtu : 06. 04. 11
Roky : 38
Město : Rimavská Sobota

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime19.02.12 4:43

vsetci chceli turnaj a nikto ho nehra.. omg
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime19.02.12 6:13

jj, kterej chytrak sem dotahl AVU ,ze na cross skoro nikdo nechodi..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





chat pro turnaj  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chat pro turnaj    chat pro turnaj  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
chat pro turnaj
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Přihlášky do klanového turnaje Leden 2012
» prihlasky na turnaj 2013

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Turnaj 2012-
Přejdi na: