E-mail: umbrellaco@seznam.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klanový sraz Léto 2011

Goto down 
+13
Anti
KmochiCZ
- D3nZ0 -
LeZz
[Corp]StoMp
Bodyny
rybiz
radovan73
darrieen
[Corp]Ghost
Hans
ivankaNT
ramp
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Plánováný měsíc na sraz?
 Červenec
 Srpen
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime10.07.11 3:47

TAK DECKA..
ZITRA BUDOU HOTOVA TRICKA BOHUZEL MAM ODPOLEDNI CELY TYDEN A NEMOCNE DETI TAK SE PRO NEDOSTANU AZ V PATEK ABYCH VAM REKLA JAKE JSOU..PO VYUCTOVANI VAM REKNU ZDA NECO ZBYLO A MOHLA BYCH JE POSLAT DOPORUCENE KDO BY CHTEL JINAK VAM JE DAM NA SRAZU..


A TESIM SE JAK MY ZENSKY NAKOPEM TOMU ZIDAKOVI PRDEL PAC SI VYSKAKUJE A NA SVOU VYSKU NEMA SANCI..MAM NEJRADSI TAKOVY CO NA TS JSOU DRSNY A KDYZ JE PAK CLOVEK VIDI TAK JDE SMICHY DO KOLEN..LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL SPARTA

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime10.07.11 6:36

se nemůžu dočkat
lol! lol! lol! paráda akorát doufám ,že budou ženský bít jen Spartu páč já jsem taky čahoun Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime11.07.11 4:59

TRICKA MAM DOMA...

DARA ME HNED ZMRDAL ZE SE MU NELIBI ZE MEL BYT NA ZADECH ZNAK UMBRELLY POD NAPIS..O NICEM TAKOVEM NEVIM..ME SE MOC LIBI..BOHUZEL MI TO NEJDE Z TEL VLOZIT ABYSTE JE VIDELY..A PRISTE NA VSE SERU NEBUDU PAK POSLOUCHAT NAKY BLBY KECY DOMA..
DOUFAM ZE SE BUDOU LIBIT VAM..PA
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Ghost
Admin
Admin
[Corp]Ghost


Počet příspěvků : 74
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 31
Město : BZENEC

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime11.07.11 5:23

Tady ramp tak šup sem sním se nemůžu dočkat(adresu znaš a když si ji nepamatuješ mě prozvoň ti jí nadiktuji). A ser na keci nikdy se nemužeš zavděčit všem - prostě je to tak nebo by jsme dělali návrhi ještě teď. .Prostě je to tak a basta a ať je rád ,že jsi to zařídila.Kdyžbudeš chtít nějaký peníz na poštovný dej vědět díky předem ramp
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime11.07.11 6:56

Vyšité je to pěkně ale jedinej znak je malej znáček na rukávu. Nápis na zádech je super ale je to vlastně kompletně udělané uplně jinak než jakejkoliv návrh nebo ta finální podoba. Jestli ste nakonec dohodly něco jiného přes ts nebo po telefonu tak ste to sem měly hodit.
Znak na zádech prostě chybí jinak znova říkám je to pěkné.
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Ghost
Admin
Admin
[Corp]Ghost


Počet příspěvků : 74
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 31
Město : BZENEC

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime11.07.11 7:09

Přečti si tohle:
https://umbrell4co.forumsk.com/t137-navrh-na-vzhled-klanoveho-trika-vyeseno-nutno-shlednout

Tohle je finální podoba trička.Znak na zádech být neměl!
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime11.07.11 7:17

já vím že néVery Happy ale je to právě jiné než ta finální podoba:D já říkám že to je na zádech prázdné
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime14.07.11 5:06

Prosím všechny účastníky klanového srazu aby poslaly peníze do 25.7.!!!!!!!!! Aby to bylo závazné a Body věděl kdo jede a kdo ne děkujeme předem
Návrat nahoru Goto down
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 0:54

Ahoj lidi..

dnes mi volal ramp a rikal ze zensky nejedou..krom mirky od midy...
omg si tu planuju jak vam nakopem zadky s barou atd..a nakonec na to budu sama?no ale co uz..to nejak zvladnu..me nejaka banda spopek a starek nemuze rozhazet...

jinak asi uz vite do jake situace jsme se dostali vdaka drahemu darovi...proto bych chtela podekovat kazdemu kdo ma prsty v tom ze nakonec pojedem..i presto ze jsem nechtela..jenze ten zid se semnou vubec nebavi!!!))))))

tak mi nezbyva nic jineho nez se tesit na HANSOVo grilovany ananas..))
GHOSTOVO verne fanousky.))
RADOVO jebem taku robotu LIVE..))
RAMPOVO vecne nemeneny tanga..)))...atd....

kazdy je necim vyjimecny...nic se nema planovat a tak doufam ze i pres planovani si to vsichni uzijem a bude fajn....

Návrat nahoru Goto down
Mida CZ

Mida CZ


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 1:39

Ivanko
Bude to stát za to. Užijem si to, neboj. Doma jsem řekl, že si sebou každý bere babu. Rado paní, Darien tebe, Denzo slečnu, Márvik Báru.
Počkej kolik slov si vyslechnu. Ale za tu srandu to stojí. Popijem, pokecáme, užijem srandy.
Už teď se moc těším na ty ksichty.
Návrat nahoru Goto down
Hans

Hans


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 5:51

Kurňa co všichni máte proti ananasu na grilu? Že to ramp jednou skusil a protože je lama tak i sprasil Laughing , ještě neznamená, že to je hnusný.
Mě to chutná a to jsem hodně mlsnej Cool
Návrat nahoru Goto down
KmochiCZ
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
KmochiCZ


Počet příspěvků : 108
Datum založení účtu : 08. 11. 10
Roky : 49
Město : Nový Jičín

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 20:28

ivankaNT napsal:
Ahoj lidi..

kazdy je necim vyjimecny...nic se nema planovat a tak doufam ze i pres planovani si to vsichni uzijem a bude fajn....


100 % souhlas, jak ja uz se tesim a klidne at je mi blbe i z toho ananasu Smile
zrovna ted jsem poslal sefovou k sipku, ze ten vikend do prace nemozu a basta Very Happy


Naposledy upravil KmochiCZ dne 19.07.11 20:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Ghost
Admin
Admin
[Corp]Ghost


Počet příspěvků : 74
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 31
Město : BZENEC

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 20:35

Hans napsal:
Kurňa co všichni máte proti ananasu na grilu? Že to ramp jednou skusil a protože je lama tak i sprasil Laughing , ještě neznamená, že to je hnusný.
Mě to chutná a to jsem hodně mlsnej Cool

WTF? ananas na grilu?? lol! Je pravda,že jsem to už 1x měl a hádejte od koho? No přeci od rampa,který jak říkáš to sprasil.No uvidíme,třeba to bude chutnat dobře.Ale ten rampovo vážne nebyl nic moc.
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime19.07.11 22:07

[Corp]rybiz napsal:
Hans napsal:
Kurňa co všichni máte proti ananasu na grilu? Že to ramp jednou skusil a protože je lama tak i sprasil Laughing , ještě neznamená, že to je hnusný.
Mě to chutná a to jsem hodně mlsnej Cool

WTF? ananas na grilu?? lol! Je pravda,že jsem to už 1x měl a hádejte od koho? No přeci od rampa,který jak říkáš to sprasil.No uvidíme,třeba to bude chutnat dobře.Ale ten rampovo vážne nebyl nic moc.


Já se z vás poseru Very Happy Very Happy . Už se těším na ananas na grilu alá Hans a ještě na jednu pochutinu alá Hans jako přílohu nebo chuťovku z grilu o které mluvil Hans .Jestli teda sežene Laughing . Myslím ,že to bude fajn už se těším .Zatím se bavím u fora (moje STAR a její tanga,můj ananas na grilu - sprasený apod. hlášky ... Smile ) ,ale to správný ořechový příjde až na místě lol! lol! lol! . jocolor jocolor clown
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 12:57

takze vazeni se omlouvam ale nejedu.chtel jsem
ale fakt nebudu cuchat nejakej posranej ananas
a koukat na nejakou Juuuuude zenu.posrani vegetsriani
samej jude. cista rasa je na masoooooooo. oleee affraid
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 13:08

cheers jo Rampeee diky za to logo
Návrat nahoru Goto down
ramp
Leader
Leader
ramp


Počet příspěvků : 430
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 59
Město : Most

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 16:01

[Corp] Sparta napsal:
cheers jo Rampeee diky za to logo

nemáš zač ,a co se týče tvého nechutensví vůčí ovoci a zelenině budeš muset se podřídit jelikož ananas bude připravovat čistá rasa páč Hans je blonďák takže árijec takže se neser xd

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Judetzt
Návrat nahoru Goto down
Hans

Hans


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 19:53

[Corp] Sparta napsal:
takze vazeni se omlouvam ale nejedu.chtel jsem
ale fakt nebudu cuchat nejakej posranej ananas
a koukat na nejakou Juuuuude zenu.posrani vegetsriani
samej jude. cista rasa je na masoooooooo. oleee affraid

Takže - nejsem ani náhodou vegetarián (ananas je chutovka) a pouze maso na grilu dělaj jenom lamy co grilujou jednou za 5 let Rolling Eyes , když budeš grilovat jednou tejdně, tak začneš na ten gril cpát kde co... Cool IMHO tě nepřemlouvám, aby jsi ho konzumoval.

Jo a Árijskej původ - moji předkové přišli v 17 století do Čech z Bavorska Razz.
Návrat nahoru Goto down
darrieen

darrieen


Počet příspěvků : 200
Datum založení účtu : 18. 10. 10

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 20:57

Sparta tady furt něco vykřikuje ohledně čisté rasy ale přitom je sám stříklej s HOBITEM:DDD
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 20:58

Nemam slov vegetosi fuj fuj fuj Basketball vam ten ananas narvu do piva lol.
Ty hovada mi dneska dali to logo a jmenovky a kreteni mi tam dali opacnej sucháč
tak jim to davam predelat. lol blbci. jinak to logo mam na flesce takze se pak uz da udelat jen za dve stovky
HANZ AND RAMP FUJ FUJ VEGETOSI alien
Návrat nahoru Goto down
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.11 23:21

Honziku omlouvam se ja to nemyslela spatne s tim ananasem ba naopak to chci ochtnat..netusila jsem ze se tady toho tak chytnou..a neres je jsou to lamky ktere nevi ktera bije...hlavne sparta ...ten musi i rajcata jist jen ty male cherry pac vetsi by neunesl...

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ivankaNT
V.I.P.
V.I.P.
ivankaNT


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 44
Město : Nejdek

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime21.07.11 0:14

BTW RAMPE Z KOHO TY SE CHCES POSRAT??Z NAS???

RADEJI DAVEJ POZOR KDYZ JEZDIS S BRYLEMI NA STRESE ABY SIS JE NEPREJEL....
NEMEL BYS JE MIT NA OCICH??????????????????
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Ghost
Admin
Admin
[Corp]Ghost


Počet příspěvků : 74
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Roky : 31
Město : BZENEC

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime21.07.11 0:28

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

To mi ramp dá až se to dozví Very Happy
Ještě že jsem nic neřekl o tom jak se opaloval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime21.07.11 15:02

do koho se furt seres Vlasto!nezapomen ze bude slunecno
tak ne ze prijedes v tech puncochach co jsme dostavaki za mlada. ty slute krasne modeli. jo mozna bude foukat tak nezapimen na satek pres hlavu ty Kelisova.
Jude girl
Návrat nahoru Goto down
[Corp]Sparta
LIEUTENANTS
LIEUTENANTS
[Corp]Sparta


Počet příspěvků : 37
Datum založení účtu : 24. 10. 10
Roky : 46
Město : Praha

Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime21.07.11 15:08

Jo a jude nez se budes srat do hobita tak nezapomen ze ja kdyz jdu curat tak si na nej furt vidim. coz ty afromene uz nevis cum vlastne curas. sorry ty vlastne posledni dobou jen seres strachy s Vlasty. loooooooool.
ja vam dam krupky se srat do Sparty lol
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanový sraz Léto 2011   Klanový sraz Léto 2011 - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klanový sraz Léto 2011
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» !!!Zde se napište kdo jede na sraz !!! Pokud možno co nejdříve!!!
» Pokec ke srazu
» Kdo co má na starosti na srazu 2012 -- návrhy
» sraz Umbrella
» Prihlášky na sraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
E-mail: umbrellaco@seznam.cz :: Klanový sraz 2011-
Přejdi na: